ZDERZAK PRZÓD Z BULLBAREM TOYOTA LAND CRUISER J90 96-02

Nowy

ZDERZAK PRZÓD Z BULLBAREM TOYOTA LAND CRUISER J90 96-02

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

2 200,00 zł

Więcej informacji

Przedni zderzak z płytą pod wyciągarkę i bullbarem, dedykowany dla samochodu TOYOTA LAND CRUISER J90 96-02. Główna konstrukcja zderzaka wykonana jest z blachy o grubości 3 mm, a płyta pod wyciągarkę oraz mocowania do ramy z blachy grubości 5 mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej CNC, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne polegające na cynkowaniu galwanicznym, oraz malowanie proszkowe które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.
Zderzak ten posiada otwory montażowe do uchwytów szekli, dwa otwory do podnośnika hi-lift oraz otwory przeznaczone pod lampy halogenowe. Solidna stalowa konstrukcja pozwala na pełne eksploatowanie zderzaka w terenie.
Zderzak zdecydowanie wpływa na lepszy komfort jazdy w terenie, umożliwia wygodne korzystanie z wyciągarki, poprawia bezpieczeństwo jak również swoim wyglądem nadaje samochodowi odpowiedni charakter.W zestawie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do montażu. W zestaw nie są wliczone uchwyty szekli oraz lampy. Zderzak może różnić się niektórymi cechami od zderzaka przedstawionego na zdjęciu. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru (np. informacja o fabrycznie poszerzonych nadkolach) i możliwego terminu dostawy. Zderzak nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL

Produkty powiązane