ZDERZAK TYŁ NISSAN PATROL Y60

Nowy

ZDERZAK TYŁ NISSAN PATROL Y60

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

1 580,00 zł

1 580,00 zł

Więcej informacji

Zderzak tylny, dedykowany dla samochodu NISSAN PATROL Y60 z podcinaną karoserią. Konstrukcja zderzaka wykonana jest z blachy o grubości 4mm, a mocowania do ramy z blachy grubości 5mm. Produkt najpierw cięty jest laserowo, następnie gięty na prasie krawędziowej CNC, a właściwy kształt uzyskuje podczas ręcznej obróbki wykańczającej. Następnym etapem jest zabezpieczenie antykorozyjne polegające na cynkowaniu galwanicznym, oraz malowanie proszkowe które nadaje zderzakowi ostateczny wygląd.
Zderzak ten posiada otwory montażowe do uchwytów szekli, dwa otwory do podnośnika hi-lift. Solidna stalowa konstrukcja pozwala na pełne eksploatowanie zderzaka w terenie. Zderzak zdecydowanie wpływa na lepszy komfort jazdy w terenie, poprawia bezpieczeństwo jak również swoim wyglądem nadaje samochodowi odpowiedni charakter.
W zestawie znajdą Państwo wszelkie niezbędne elementy do montażu. W zestaw nie są wliczone uchwyty szekli, zderzak może różnić się niektórymi cechami od zderzaka przedstawionego na zdjęciu.
Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z nami w celu potwierdzenia zgodności zamawianego towaru i możliwego terminu dostawy. Zderzak nie posiada homologacji. Wszystkie nasze produkty standardowo malowane są w kolorze czarnym matowym RAL 9005. Istnieje możliwość zamówienia w innych wariantach kolorystycznych z palety RAL.
KOSZT WYSYŁKI ZDERZAKA : 150zł

Produkty powiązane